Naším hlavním cílem je snížení nákladů Vaší společnosti. Pracujeme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Naše společnost patří mezi stabilní a dynamicky se rozvíjející organizace s mnohaletými zkušenostmi na českém trhu práce. Služby zajišťujeme mnoha firmám a uchazečům v Ústeckém a Karlovarském kraji. Reference poskytneme na vyžádání.

Jsme schopni Vám vyhledat pracovníky dle Vašich požadavků.  Máme dlouholeté zkušenosti a svou práci děláme rádi a svědomitě. V dnešní složité době je potřeba umět vhodné kandidáty nejen najít a oslovit, ale také kvalitně a dobře posoudit a vybrat. Proto jsme tu MY.

Realizujeme výběrová řízení na profesionální úrovni s uchazeči, kteří odpovídají Vašim požadavkům. Řídíme se těmito zásadami:

 stisk ruky

  • diskrétnost
  • profesionalita
  • informovanost
  • spolehlivost
  • rychlost 

     

 

Naše personální agentura Cla-pe kompletně převezme zodpovědnost za Vaše personální potřeby. Výhodou je, že Vám odpadne neustálé hledání nových pracovních sil a administrativa spojená se změnami v pracovním týmu. Tyto činnosti přenecháte naší personální agentuře. Veškeré personální služby (výplata mezd, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, ubytování, stravování apod.) zařizujeme za naše pracovníky my. Našim cílem je poskytovat profesionální personální služby, podporující růst efektivity a produktivity našich klientů.

 

Využijte našich služeb a zjistíte, že jsme excelentním partnerem pro řešení Vašich personálních potřeb!


Kontakt

Klára Mayová - CLA-PE
Peškova 531
403 31 Ústí nad Labem
+420 728 179 202
+420 603 863 659
+420 606 920 686

Oblíbené odkazy

TOPlist